Menu

DÜĞÜN VLOG | ESİN & FATİH WEDDİNG CLIP LOVE STORY | WEDDING

Youtube için içerik üretiyorum.

Bu defa sizlerle en özel günümle buluşuyorum. Düğün günüm.

24 Kasım 2017 de harika bir gün yaşandı. O gün benim düğün günümdü. Önce sabah kuaföre gittim. Hiçbir sorun yaşanmadan saçım ve makyajım yapıldı. Sonra kız alma gerçekleşti. Aile evinde herkes beklerken eşim Fatih beni kuaförden aldı. Aslında o karşılaşma da olduk.a heyecanlıydı çünkü beni gelinliğimle ilk defa o an gördü.

Büyülü bir andan sonra beraber eve gittik. Neyse ki kuaför sadece birkaç bina ilerideydi. Ben eve girdim, ritüeller tamamlandı ve evden çıktık. Kapı önünde davullar zurnalar çalındı ve aile evinden bir bekar olarak son ayrılışım gerçekleşmiş oldu.

Sonra daha önce karar verdiğimiz üzere biz Fatih le düğünümüzün gerçekleşeceği balo salonu olan Lenas Balo Salonuna gittik. Ben gelinliğimi çıkardım ve bride geceliğimi giydim ve biraz konsept fotoğraflar çekildik. Sadece fotoğrafcımız vardı. Bu  süre bize hem misafirler gelip düğün başlamadan rahatlama imkanı sağladı hem de çok tatlı kareler yakalandı ki asıl hatıra olan fotoğraflar gerçekten.

Düğün saati yaklaşınca gelinliğimi yeniden giydim ve sonra da büyük anda seçtiğimiz o duygulu müzikler eşliğinde misafirlerimizin yanına indik ve gecemiz başladı.

Birkaç dakika sonra nikah kıyıldı ve artık evli bir kadın ve adam olarak ilk dansımızı ettik.

Daha sonra birkaç romantik müzik ve dansla gecemizin sonuna üç saatin sonunda gelmiş olduk. Artık aylardır hazırlanılan ve tek odağımız olan düğün günümüzün sonuna gelmiştik.

Pişman olduğum herhangi birşey yok ama iyi ki öyle yapmışız dediğim çok detay var. Mesela herkesin karton olduğunu bildiği o devasa pastalardan mekanımızda hizmet olarak sunulduğu halde bizim istemeyip gerçek bir pasta ve cupcake ler hazırlamış olmamız harika bir detay.

Bütün bu süreç yaklaşık bir ay kadar sonra kendi evimizin bahçesinde bir çekim daha yaptık. Buradaki süslemeleri ellerimle yapmış olmaktan gurur duyuyorum. Daha sonra harka bir iç dekorasyona sahip olan Altınköşk e gittik. Enfes ve büyüleyici fotoğrafların bir çoğu da burada yakalanmış oldu. Yalnız aralık ayında hiçbir ısıtıcının olmadığı boş bir binada çekim yapmak hepimizi zorladı:) Yine de sonucu gördükten sonra buna değdiğini kesinlikle söyleyebilirim.

Burada sizinle birkaç kare fotoğraf paylaşmış olacağım ama çok daha fazlası için çekim videolarını izleyebilirsiniz. İnstagramdan da diğer fotoğraflara erişebilirsiniz.

İnstagram: monapera

Kategori:   Düğün, Genel

Yorumlar