Menu

OTEL DİYE GİTTİK AV KONAĞI ÇIKTI | DAĞDA AVCI KONAĞINDAYIZ

Youtube için içerik üretiyorum.

Bu defa da av konağındayız. 24 kadım evlilik yıl dönümümüzü geçirmek için biraz uzaklaşmak istedik. Eşim sürpriz yapıp benim için bir av konağı ayarlamış. Aslında burası özel bir mülk. Bu evin sahibi avcılıkla uğraşan bir aile.

Kendileri için eve bakmak için bir aile ile anlaşmışlar ve pandemiden sonra kendi özel mülklerini butik otele çevirmişler. Aslında o ev sıcaklığı hala var ve hata ben dekorasyonla biraz oynadım. Çünkü kendi evim gibi hissettim. Ahşap detayları, eski dekorasyonlar, duvarlarda her ne kadar içim acısa da ortama bir farklılık ve otantiklik katmış olan muhteşem hayvanlar, dışarıda havlayan ve nerede olduğunuzu size hatırlatan av köpeklerinin sesleri, anneannemin evindeymişim gibi hissettiren tiktaklayan saat…

Harika bir doğada, konakta sadece biz vardık ve hayatımızın keşmekeşinden kısa süre de olsa uzaklaşmak bizi çok dinlendirdi ve sıfırlanmış bir şekilde evimize geri döndük.

Bu arada hayvanların vurulmasıyla alakalı soru sorduğumda bir nebze de olsa içimi rahatlatan bir cevap duydum; yaşlı ve ölmek üzere olan hasta hayvanlar işini bilen ehli avcılar tarafından vuruluyor ve dişi ve genç olan hayvanlara dokunulmuyormuş. Bu da bir miktar da olsa rahatlamamı sağlayan bir detay oldu.

Şömine başında yemek zaten başlı başına bizi baştan başlattı.

Sizi bu küçük kaçamakla baş başa bırakıyorum.

Kategori:   Genel, Vlog

Yorumlar