monapera

Menu

Biz 10 Dan Geri Saydık Bileeee:)))))

 

 

 

Yine bir yılbaşı gününden sevgilerle efendim.Bu sene dedik ki millet yılbaşı akşamı nereye gideceğini şaşırıyor. Her kafadan bir ses. Şahsen ben de arkadaşlarla geçirsem tamamınıolmuyor, ailemle geçirsem olmuyor. Ama her ki durumda da bir tarafta aklım kalıyor. En iyisi dedik biz bu işi daha önceden halledelim.

Pazar günü evi aratmayacak rahatlıkta döşediğimiz ofisimizde arkadaşlarla topladık.

İki çalışma masasını duvara yasladık mezeler açık büfe sergilendi efenim, karşısına bir çalışma masası daha o da içki masası olsun bari dedik, salon oldu mu sana insan istifi:)))

Millet gelmeden iki kadeh kırmızı çakmıştım, insanlar geldi muhabbete dalmışım, bakıyorum bardağım sürekli birileri tarafından dolduruluyor, hayır baya iyi oldu kafam kimseyle konuşamayacağım az kaldı. Kendimi biliyorum fazla geldi anlaşılan, gittim kimseye çaktırmadan son kadehi içtiğim gibi geri çıkardım.

Her zaman söylenir mide özsıvısını böyle durumlarda dengeleyeceksin. Bastım ekmeği mideme. Oldu bitti. Ev sahibiyim bir yerde uyuyup kalacak değilim.

Tabi herkes böyle kendini bilse keşke. Bir baktım arkadaşın tekiağzını tuta tuta tuvalete koşturuyor. Bütün gece kustu tabi, geceninsonuna aramıza tekrar katılabildi, insanlara çaktırmadan biz de kızla ilgilendik, neyse o detayların da kendince bir zevki var. İçmeden kusmadan sıçmadan kırmadan parti mi olur dimi ama . İki bardak, bir de kase bu yolda kendilerini feda ettiler mesela. Ha bir de masalardan biri ve plastik tabaklardan biri tutuştu:))))

Her neyse biz partimizi önceden yapmış olduk, bu yıl her zaman olduğu gibi gergin değilim, ailemin yanına kaçta gidicem ki diye.

Siz belki şimdi hazırlıklarınızı yapıyorsunuz akşam için, belki cicilerinizi giydiniz birilerini bekliyorsunuz( bu arada ben de gayet tatlıyım:) ) ama ben iki gündür uykusuz olmanın verdiği ertesi gün sendromu yaşıyorum bile Ama keyifli miydi köpek gibi keyifliydi hem de.

Herkese mutlu mutlu yıllar olsun, 2013 tek rakam diye korkuyordum girerken kazasız belasız atlattık ondan bir mutluyum ne yalan söyleyeyim, 2014 den umutluyuz bakalım.

Kategoriler:   Genel

Comments