monapera

Menu

Bakınız Grunge…

DSC_5599 - Kopya Son zamanlarda sevindiğim bir şey var. Aslında hiç modası geçmeyen ( benim için ) grunge esintisini sokaklarda daha çok görmeye başladık.  Bu da demek oluyor ki rahat ve bence her zaman kadını daha özgür hissettiren bu kıyafetleri daha çok giyebileceğiz.

Alternatif rock temelli olan tarzda günlük ve sadelik esas bildiğiniz gibi.

Bunun için kareli renkli gömlekleri erkek arkadaşın dolabından aşırmak güzel ve bedava bir yöntem olabilir. Tabi eğer sizde yoksa. En rahat ettiğiniz pantolonunuzun bel boşluğuna gömleği gelişigüzel iliştiriverdiniz mi tamamdır zaten. Üzeri ise benim için hiç önemli değil. Oldukça rahat ve salaş olan grunge tarzında desenler ve onların çokluğu ya da azlığı sorun değil zaten.

Ben her zamanki ben olarak çok desen karıştırmayı sevemediğim için üzerime düz bir şeyler giyip gözlüğümü takıverdim. O sırada erkek arkadaşımın gözünden çaldığım fransızca öğretmeni havasındaki kalın çerçeveli gözlüklerin de daha çok yakışacağını bilmiyordum günü başında:)

 

Senden ne haber derseniz ne curcuna ne tekdüze diyebilirim. Ama yapmak istediklerimin meşguliyeti ve aklımda sürekli yer değiştirmeleriyle uğraşıyorum çoğunlukla diyebilirim.

 

Kategoriler:   Genel, Günce, moda

Comments